GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Majolika 10177511
nr 1017 7511
Majolika
5 delar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 februari 2016
kl 19:06:51
6/2 14:07:21
Majolika